Oferta

 MOŻEMY BYĆ WSZĘDZIE GDZIE POTRZEBNA JEST AKCJA.
1/ Organizujemy szkolenia i pokazy (AIKIDO COMBAT, STRZELANIE, NURKOWANIE I RATOWNICTWO).
2/ Pracujemy jako zabezpieczenie planów filmowych.
3/ Układamy choreografie walk, przygotowujemy aktorów do scen oraz koordynujemy ich przebieg, posiadamy uprawnienia do wykonywania prac pod wodą, oraz na dużych wysokościach.
4/ Jako kaskaderzy, dublerzy i specjaliści uświetnimy także imprezy firmowe oferując bezpieczne pokazy np.: płonącego człowieka, potrącenia człowieka przez auto, skoki, upadki, wleczenie za pojazdami, strzelaniny z użyciem pirotechniki i efektów specjalnych, walki rycerskie, bójki, wypadki, skoki z wysokości itp.
5/ Możemy prowadzić szkolenia w dziedzinach których jesteśmy wyspecjalizowani. Posiadamy wymagane do tego certyfikaty i uprawnienia.
6/ Możemy służyć także jako grupa pozorująca wypadki w ramach szkoleń bhp w zakładach pracy i szkołach, jak również dla służb ratownictwa wodnego, straży pożarnej, policji i służb medycznych.
Szeroka wiedza, doświadczenie, wyszkolenie i umiejętności pozwalają nam na bardzo realistyczne pozoracje, aby stworzyć przyszłym ratownikom warunki z jakimi będą musieli potem zmierzyć się w swojej pracy.

.............................................................................................................

 

W pracy kaskaderów korzystamy z pomocy pirotechników, wizażystów, charakteryzatorów, kostiumologów oraz specjalistów wielu branż. Do każdego triku przygotowujemy się z taką samą pieczołowitością i dbałością o szczegóły, nie jest to jednak kwestia kilku dni, lecz ciężka praca na treningach przez wiele lat, bowiem ogólnie pojęta sprawność i wydolność psychofizyczna musi cechować osobę chcącą pracować w tym zawodzie. Niektóre sceny wymagają szczególnego skupienia i koncentracji, oraz wielu wcześniejszych prób. Wśród wielu umiejętności i specjalizacji, których nabiera kaskader w ciągu lat treningów i pracy, są niewatpliwie takie jak np. potrącenia przez jadące pojazdy, skoki       z wysokości lub podpalenia. Palenie się jest najniebezpieczniejszym elementem tej sztuki, który może wykonywać jedynie doświadczony kaskader. Ogień trawi wszystko, jest niebezpieczny i nieprzewidywalny, łatwo może wyrwać się spod kontroli, dlatego kaskader nie pracuje sam lecz z ekipą zabezpieczającą i asekurującą go. W każdym przypadku, musi posiadać wszelkie możliwe zabezpieczenia oraz pomoc medyczną. Kaskader nie jest szaleńcem ani człowiekiem pozbawionym strachu i wyobraźni, często za wykonywanym przez niego zadaniem stoi grupa ludzi, którzy muszą mieć do siebie pełne zaufanie.